نرم افزار جامع خدمات خودرویی

 

نرم افزار جامع خدمات خودرویی

 

 

همراهی و اعتماد شما

 

0 +
تعداد دانلود
0 +
خدمات ارائه شده

همراهی و اعتماد شما

0 +
تعداد دانلود
0 +
خدمات ارائه شده

چرا بسپر؟


چه دلیلی بالاتر از تجمیع تمام خدمات خودرویی شما در یک پلتفرم اما نیم نگاهی بیاندازید به برخی از مهمترین مزیت های بسپر. بیمه خودرو، خدمات امدادی خودرو در ۲۴ ساعت از شبانه روز، انجام امور کارشناسی خودرو در محل مورد نظرتان، انجام سرویس‌های خودرویی و سایر خدمات خودرویی را از ما بخواهید.

 

 

خدمات امدادی ۲۴ ساعته


دیگر نگران در راه ماندن و یا نقص فنی خودرویتان نباشید. در هرکجای کشور ایران که باشید خدمات امدادی 24 ساعته را از ما بخواهید. امدادگران متخصص در زمینه خودرو در هر ساعت از شبانه روز آماده امدادرسانی به خودروی شما هستند.
دریافت خدماتی همچون باتری کمکی، سوخت رسانی، بازکردن درب¬های خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس تا انجام امور خودرویی نیمه سنگین تعویض رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام و ده‌ها خدمات دیگر با استفاده از اپلیکیشن بسپر، در وقت خود صرفه جویی کنید.

 

 

سرویس تمامی خودروها


بکارگیری امدادگران مجرب برای انجام تمامی سرویس‌های ادواری خودرو از دیگر مزایای بسپر بوده که بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه و مراکز فنی، حتی در روزهای تعطیل و در کمترین زمان ممکن سرویس‌های مورد نیاز خودرویتان را با امدادگران متخصص در امور خودرویی به انجام می‌رساند.

 

 

خرید انواع بیمه خودرو


با دریافت بیمه، نگرانی آسیب به خودرو را به حداقل برسانید. بسپر خدمات بیمه‌ای اعم از ثالث و بدنه را برای خودروی شما و در محل موردنظرتان به انجام می‌رساند.

 

 

کارشناسی در محل


اعزام کارشناس برای انجام امور کارشناسی خودرو ناشی از تصادف یا سرقت، در محل مورد نظر مشتری بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی از دیگر خدماتی است که برای راحتی دارندگان خودرو درنظر گرفته شده است.

 

 

حمل استاندارد


درصورت عدم امکان راه‌اندازی خودرو در محل، حمل انواع خودرو با شیوه‌های نوین و طبق ضوابط توسط ناوگان امدادی در طول 24 ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏
با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودروسوار و ‏خودروبر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای بین المللی به انجام می‌رسانند.

 

 

تجمیع کلیه خدمات


بسپر با تجمیع خدمات خودرویی در تلاش است تا بهترین و متنوع‌ترین خدمات خودرویی را در کوتاه ترین زمان ممکن و در سراسر کشور به صورت ۲۴ ساعته، برای کلیه دارندگان خودرو فراهم آورد.

 

 

مسیریاب کاربردی


خودرو جدای از حرکت نبوده و مسیریابی درست بخش جدانشدنی حرکت در شهرهای بزرگ است، در بسپر این نیاز نیز مرتفع شده است.