خداحافظی با دردسرهای درخواست امداد، حمل یا تعمیرکار خودرو با اپلیکیشن «بسپر»

مشکلات مرتبط با خودرو همیشه در بدترین زمان بروز می‌کنند. صبح زود هنگامی که برای یک مصاحبه کاری عجله داریم، یا باید به دنبال فرزندمان برویم. حتی وقتی که نیمه شب در شهری ناآشنا در حال رانندگی به سمت خانه هستیم. اگر هم خرابی خودرو یا تصادف در یکی از موقعیت‎های چالش برانگیز رخ ندهد، باز هم برای هیچ‌کس اتفاق خوشایندی نیست و اگر ما را در معرض خطرات جسمی قرار ندهد، حتما باعث اضطراب و تشویش ذهن‌مان خواهد شد.

خوش‌بختانه برخی امدادهای معتبر و قابل اطمینان در سال‌های گذشته فعالیت خود را در سطح کشور گسترش دادند که موجب دلگرمی کسانی که مشکلی برای خودروی‌شان پیش می‌آید هستند و می‌توان از خدمات آن‌ها با خیالی آسوده استفاده کرد. اما کمک گرفتن از تعمیرکارهای مطمئن و استفاده از نیروهای زبده آنان نیز چالش‌های خاص خود را دارد.

چالش‌های تماس تلفنی برای درخواست امداد، حمل یا تعمیرکار

هنگامی که حادثه‌ای برایمان رخ می‌دهد یا خودروی ما در خیابان خراب شده و دچار مشکل فنی می‌شود، فشار روانی زیادی متحمل می‌شویم. ممکن است تمرکز کافی نداشته باشیم، این موضوع را در نظر داشته باشید، حالا فرض کنید در محله‌ای ناآشنا و در خیابانی که تابلوی آن را نمی‌توانید ببینید به مشکلی برخورده‌اید. در اینجا دادن یک نشانی ساده به صورت تلفنی، خود می‌تواند چالشی سردرگم‌کننده باشد. یا شهروندی که ناشنواست و خودرویش خراب شده، تماس تلفنی بهترین گزینه پیش روی او برای درخواست کمک نخواهد بود. شاید هم شماره تلفن ضروری مناسب برای دسترسی به تعمیرکار یا خودروی مناسب حمل را در دسترس نداشته باشید و با پرس و جو و جستجو در موقعیت‌های پراسترس شماره اشتباهی را گرفته و به دام افراد سودجو بیفتید.

یا حتی ممکن است هنگامی که برای شما مشکلی ایجاد شده و قصد درخواست کمک تلفنی را دارید با شلوغی خطوط تلفنی مواجه شوید و مجبور شوید برای برقراری ارتباط و درخواست کمک‌تان پشت صف انتظار بمانید و معطل شوید.

 

اپلیکیشن کاربردی

زیستن در زمانه تکنولوژی امکانات فراوانی را برای زندگی ما فراهم کرده است. پتانسیلی که فناوری‌های نوین و گوشی‌های هوشمندی که امروزه تقریبا در دست هر شهروندی دیده می‌شود، وجود دارد این اجازه را به ما می‌دهد تا با راه‌کارهای هوشمندانه به مقابله با این دردسرها بپردازیم.

استفاده از یک اپلیکیشن تلفن همراه برای استفاده از خدمات امداد خودرو دقیقا چیزی است که ما را از تمام دردسرهای بالا آسوده می‌کند.

«اپلیکیشن بسپر» تمام چالش‌های درخواست تلفنی امداد را برای شما حل کرده و امکانات بسیار گسترده‌ای از این طریق در اختیار شما قرار می‌دهد.

این اپلیکیشن تلفن‌های هوشمند مجهز به نقشه بوده و می‌توانید با استفاده از GPS موبایل خود محل دقیق‌تان را مشخص کنید تا بدون دردسر تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید. از طرفی هم با توجه به ظرفیت‌های بالای اپلیکیشن تلفن‌های هوشمند هیچ گاه برای ثبت درخواست‌تان نیاز به قرار گرفتن در صف انتظار نخواهید داشت و می‌توانید در لحظه درخواست‌تان را ثبت کنید.

استفاده از «اپلیکیشن بسپر» در دریافت اطلاعات از موقعیت شما، مدل اتومبیل و مشکل آن بسیار عملکرد آسان‌تری را از تماس تلفنی ارائه می‌کند. به این ترتیب که با یک بار  وارد کردن شماره شاسی خودرو، مدل خودرو، سال ساخت و سایر جزییات توسط اپلیکیشن، استفاده آن در دفعات بعد به صورت خودکار مشخصات خودرو ثبت و نیازی به ثبت مجدد اطلاعات خودرو وجود ندارد.

دیگر امکانات خودرویی نظیر درخواست حمل خودرو، درخواست تعمیر در محل، امدادباتری و سایر خدمات خودرویی را می‌توان با استفاده از این اپلیکیشن درخواست کرد.Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *